top of page

ПРО НАС

Опис технічних можливостей підприємства

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельний  загін №112»  має 70-річний досвід будівництва, реконструкції та ремонту штучних споруд на території України та країн СНД.

З 1962 року мостозагін № 112 базується в місті Бровари,  Київська область, тільки за останні 57 років побудовано 635 штучних споруд. Гордістю колективу є арочні мости через річку Південний Буг у місті Вінниця, естакада мосту через річку Дніпро в Дніпродзержинську, віадуки в горах Закарпаття, арочний міст на Русанівській затоці, транспортна розв'язка південного мосту через річку Дніпро у місті Київ.  Мостозагін брав безпосередню участь у відновленні мостів на Північному Кавказі,  знищених стихійним лихом влітку 2002 року.

Історія підприємства

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельний загін №112» створений у 1944 р. (згідно з наказом Державного комітету оборони від 26.02.1994 р.) для відбудови зруйнованих війною та будівництва нових мостових споруд. До 1984 р. підприємство носило назву Мостопоїзд № 814.  Це була напіввійськова мобільна організація, яка за короткий час могла змінити місце дислокації.   Технічна оснащеність, високий професійний рівень і виробничий досвід дозволяють колективу здійснювати будівництво найскладніших інженерно-інфраструктурних споруд в короткі терміни та з високою якістю.   

   Профіль діяльності

       Товариство з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельний загін №112»:

•          Будівництво транспортних споруд

•          Будівництво нежитлових будівель

•          Інжинірингова діяльність у сфері будівництва.

 Персонал

    У  Товаристві з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельний  загін №112» працює 985 осіб, з них 130 інженерно-технічних працівників. Кваліфікація, компетентність, якість роботи персоналу підприємства характеризуються високопрофесійними показниками.

 Технології

      Підприємство постійно займається проблемами підвищення рівня якості, впровадженням високоефективних технологій. На протязі тривалого періоду в напрямках освоєння нових шляхово-будівельних технологій, матеріалів та вимірювань, лабораторія та будівельні дільниці підприємства плідно співпрацюють з такими галузевими організаціями, як Державний дорожній науково-дослідний інститут “ДерждорНДІ”, Національний транспортний університет, Державний науково-технічний центр інспекції якості та сертифікації дорожньої продукції “Дор'якість”. Також наше підприємство сертифіковане згідно ISO  SIC.MS.008.ISO9001.504 від 22.05.2018р.                                                                                              

Інфраструктура

     Наше підприємство володіє необхідними виробничими потужностями, виробничо-експлуатаційної базою,  що необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт. На підприємстві визначена і створена необхідна діяльність для виробництва залізобетонних конструкцій, металевих конструкцій, бетонних сумішей та різних допоміжних конструкцій для технологічних процесів у будівництві та ремонті штучних споруд.

 Яка складається з:

- будівель інженерно – технічного персоналу;

- бетонний завод (вузол);

- сертифікована будівельна лабораторія;

- арматурний цех та цех механічної обробки металу;

- будівельний полігон для виготовлення залізобетонних конструкцій;

-  механічна майстерня;

-  електротехнічний цех;

-  токарна майстерня;

-  кузня;

-  автомобільного транспорту;

-  автозаправного обладнання;

-  вантажопідйомного обладнання (козлові та мостові крани);

 - гідравлічне обладнання (погрузка та підняття вантажів до 23500т)

    

bottom of page